Medarbejdere på DTU Diplom

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Ahmad J.M. Al-KhafajiUndervisningsassistentDTU Diplomajmo@dtu.dk
Mahmoud Al-SubaihiAdjunktDTU Diplom22 84 47 34mahals@dtu.dk
Ole AmbrosiusUndervisningsassistentDTU Diplom61 68 50 21olea@dtu.dk
Kasper Eli AndersenIngeniørassistentDTU Diplom93 51 14 09kasan@dtu.dk
Bo Ulrik AndersenEkstern undervisningsassistentDTU Diplombuan@dtu.dk
Birger AndersenDocentDTU Diplom35 88 51 14birad@dtu.dk
Kristian Markvart AndersenUndervisningsassistentDTU Diplomkrman@dtu.dk
Janne AnderssonTeam-koordinatorDTU Diplom35 88 55 18janad@dtu.dk
Morten ArrheniusEkstern lektorDTU Diplommorten@arrhenius.dk
David AshworthLektorDTU Diplom35 88 52 12daash@dtu.dk
Henrik BachmanUndervisningsassistentDTU Diplomhenbac@dtu.dk
Henrik BechmannStudieleder Sundhedsteknologi, Lektor, ph.d.DTU Diplom93 51 10 61hebec@dtu.dk
Frederikke Louise BergStudentermedhjælpDTU Diplomfribe@dtu.dk
Jens Michael BertelsenLektorDTU Diplom35 88 51 65miber@dtu.dk
Per Valentin BigumLektor, Studieleder BEDTU Diplom35 88 53 05pevbi@dtu.dk
Morten Sejer BjarndahlUndervisningsassistentDTU Diplommsbj@dtu.dk
Tomasz BlaszczykAkademisk medarbejderDTU Diplom93 51 18 79tomb@dtu.dk
Veronica BluguermannUndervisningsassistentDTU Diplomverblu@dtu.dk
Lars Bock-PoulsenLektorDTU Diplom22 95 01 31laboc@dtu.dk
Sandra BollwerkUndervisningsassistentDTU Diplomsabol@dtu.dk
Anders BordumEkstern lektorDTU Diplom30 24 37 83anbord@dtu.dk
Michael BraskUndervisningsassistentDTU Diplomdkmcb@dtu.dk
Ian BridgwoodLektorDTU Diplom35 88 51 44iabr@dtu.dk
Tom Hornshøj BruhnIngeniørassistentDTU Diplom93 51 14 11tombru@dtu.dk
Daniel BrødbækUndervisningsassistentDTU Diplomdabroe@dtu.dk
Nadika A. BulathsinhalaSpecialkonsulentDTU Diplom23 95 00 51nabul@dtu.dk
Dan Harboe BurerIngeniørassistentDTU Diplom93 51 17 27dabur@dtu.dk
John Køhler CarlssonLektorDTU Diplom93 51 12 61jkca@dtu.dk
Hans Peter ChristensenLektorDTU Diplom20 32 13 03hpch@dtu.dk
Laura Klakk ChristensenLærlingDTU Diplom93 51 06 62laurak@dtu.dk
Jakob Lemming ChristensenAfdelingschefDTU Diplom93 51 15 80jlch@dtu.dk
Bjørn Klint ChristensenLektorDTU Diplom35 88 51 59bjchr@dtu.dk
Per ChristensenlektorDTU Diplom35 88 52 99perct@dtu.dk
Charlotte Broen ChristensenEkstern lektorDTU Diplomchachri@dtu.dk
Camilla Malou ChristiansenStudentermedhjælpDTU Diplomcachri@dtu.dk
Christian Kim ChristiansenAdjunktDTU Diplom22 76 63 47chkch@dtu.dk
Solbritt ChristiansenLektorDTU Diplom35 88 53 24solb@dtu.dk
Lars D. ChristoffersenDirektør, VicedekanDTU Diplom35 88 50 31larch@dtu.dk
John ClausenLektorDTU Diplom35 88 52 83johcl@dtu.dk
Allan Bruce CorfitsenUndervisningsassistentDTU Diplomabrcor@dtu.dk
Tomás Revilla CortázarEkstern lektorDTU Diplomtomcort@dtu.dk
Lotte Blaabjerg DahlInstitutkoordinatorDTU Diplom93 51 19 51lbda@dtu.dk
Niels-Ebbe DamLektorDTU Diplom35 88 51 73nida@dtu.dk
Lone Dalsgaard DaweEkstern lektorDTU Diplomldda@dtu.dk
Susann DelffAC-fuldmægtigDTU Diplom35 88 51 11sber@dtu.dk
Ole DønvigIngeniørassistentDTU Diplom35 88 51 52oldo@dtu.dk
Frank EbskampAfdelingschefDTU Diplom35 88 55 19frebs@dtu.dk
Sander EgeboIngeniørassistentDTU Diplom93 51 17 30saneg@dtu.dk
Kasper EgeboSmedelærlingDTU Diplom93 51 11 78kase@dtu.dk
Morten EgholmEkstern lektorDTU Diplom20 99 78 95megh@dtu.dk
Hannin Ahmad El-KhatibUndervisningsassistentDTU Diplomhanahe@dtu.dk
Trine Madsen EngelAfdelingschefDTU Diplom31 96 49 69teng@dtu.dk
Steen Mandsfelt EriksenEkstern lektorDTU Diplom35 88 50 63steman@dtu.dk
Søren Schjøth EssendropUndervisningsassistentDTU Diplomsores@dtu.dk
Christian Lotz FelterAdjunktDTU Diplomclfe@dtu.dk
Michael FleronEkstern lektorDTU Diplommicfle@dtu.dk
Charlotte FlygerLektorDTU Diplom40 81 91 33csfl@dtu.dk
Agner FogEkstern lektorDTU Diplom35 88 51 47agfo@dtu.dk
Kristine Fog-MorrissetteEkstern lektorDTU Diplom35 88 51 00krfo@dtu.dk
Søren Nordstjerne FraenkelUndervisningsassistentDTU Diplomsnfr@dtu.dk
Anna FrieselDocentDTU Diplom35 88 51 89anfri@dtu.dk
Kirsten FromAdjunktDTU Diplomkifr@dtu.dk
Mikkel Jens Glarbo Bergmann FuttrupAdjunktDTU Diplom93 51 12 81mikfu@dtu.dk
Uffe Linneberg GangelhofUndervisningsassistentDTU Diplomuffgan@dtu.dk
Liv GishAdjunktDTU Diplom22 59 57 23ligi@dtu.dk
Eli Qvam GitlesenLedelsessekretærDTU Diplom35 88 50 33eqgi@dtu.dk
Stig GregersenEkstern lektorDTU Diplom35 88 53 33stig@dtu.dk
Sara GrexLektorDTU Diplom26 24 77 47sarg@dtu.dk
Sverri HammerLektorDTU Diplom35 88 51 00sham@dtu.dk
Niels Winther HansenEkstern lektorDTU Diplomniwinha@dtu.dk
Maria Svendsmark HansenSpecialkonsulentDTU Diplom93 51 01 73mhol@dtu.dk
Henning HansenEkstern lektorDTU Diplom35 88 52 85hehan@dtu.dk
Knud Holm HansenLektorDTU Diplom35 88 52 03khoha@dtu.dk
Per Skafte HansenLektorDTU Diplom93 51 12 80psha@dtu.dk
Niels Kühl HasagerEkstern lektorDTU Diplom35 88 51 00nkha@dtu.dk
Ditte HaslundEkstern lektorDTU Diplom35 88 51 00dh@haslundalsted.dk
Sara Fabricius HattingStudentermedhjælperDTU Diplomsfaha@dtu.dk
Søs HaugaardAmanuensisDTU Diplomubsh@dtu.dk
Christian HedegaardSystem AdministratorDTU Diplom35 88 54 31ched@dtu.dk
Rune HelgesenLektorDTU Diplom35 88 53 46ruhe@dtu.dk
Tue HellsternEkstern lektorDTU Diplomtuhel@dtu.dk
Zarah HleyhelUndervisningsassistentDTU Diplomzarhle@dtu.dk
Malene Kirstine HolstAfdelingschefDTU Diplom93 51 15 71malho@dtu.dk
Bo Holst-ChristensenLektorDTU Diplom35 88 51 13bhch@dtu.dk
Marianne HorsebøgProjektkonsulentDTU Diplom31 96 49 71mahor@dtu.dk
Peder M. HundebøllLektor cand. techn. socDTU Diplom35 88 52 17pehu@dtu.dk
Nicolaj Kenneth Bodholdt HvidEkstern lektorDTU Diplomnkhv@dtu.dk
Maria HørbyLektorDTU Diplom35 88 53 54mhby@dtu.dk
Morten HøyerSpecialkonsulentDTU Diplom35 88 54 10mhoy@dtu.dk
Klaus Kryder JacobsenEkstern lektorDTU Diplomklajac@dtu.dk
Ulrik Dantzer JacobsenUndervisningsassistentDTU Diplomuldaja@dtu.dk
Jesper Stenderup JensenUndervisningsassistentDTU Diplomjstje@dtu.dk
Mads Nicolai Nøgelgaard JensenLektorDTU Diplom35 88 53 33mnje@dtu.dk
Martin JensenSpecialkonsulentDTU Diplom31 96 48 97majens@dtu.dk
Thomas JensenUndervisningsassistentDTU Diplomthjens@dtu.dk
Niels Bek JensenIngeniørassistentDTU Diplom93 51 17 26nijen@dtu.dk
Steen JensenProjektkoordinatorDTU Diplom93 51 14 45steje@dtu.dk
Helge Bjarke Veinholt JensenIngeniørassistentDTU Diplom93 51 17 29helgej@dtu.dk
Gitte JensenEkstern underviserDTU Diplomgitjen@dtu.dk
Teddy JensenIngeniørassistentDTU Diplom93 51 19 99tedje@dtu.dk
http://www.diplom.dtu.dk/om-dtu-diplom/medarbejdere-paa-dtu-diplom?fr=1&mr=100&orgid=IHK&qt=DtuPersonQuery&types=employee,guest
16 OKTOBER 2018